facebook twitter instagram youtube html5 sitemap Bizi Takip Edin

Kalp kalbe karşı

Kalp kalbe karşı

Kalp kalbe karşı
Google'da Bulvar Eczanesi Aksaray'a bakarsanız birbirinden güzel yorumlarla dolu sayfa... Tüm gören gözlere teşekkür ederim burdan. İçimden hepsini sizle paylaşmak geçiyor.. İçlerinden son yorumu az önce yanıtladım. Vaktim oldukça hepsini yanıtlayacağım tek tek özenle..

Yasmin Hakan:
"İlk defa eczanesine bir ilaç sormak için gelen kişiye bu kadar candan davranan sorununu çözmek için sanki bir aile bireyi gibi yardımcı olmaya çalışan bir başka yer görmedim. Talebimi onlarda olmamasına rağmen üstlenip takip edip karşıladılar. Sizi tanıdığım için çok mutlu oldum. Aynur hanıma ayrıca çok teşekkür ederim."

Bulvar Eczanesi:
"Gözlerim yaşararak okudum yorumunuzu. Bu ne içten hissediş.. Sizi çok iyi anımsıyorum. İçten hissedişleri yaşamıştık evet karşılıklı. Şair Turgut Uyar'ın bir şiirinde geçiyordu sanırım. diyordu ki "Her şey naylondandı / O kadar " Yok yok bir önceki dize ile birlikte almalıyım; " Halbuki korkulacak hiçbir şey yoktu ortalıkta / Her şey naylondandı o kadar". Nasıl güzel anlatmış iki dizede .

İşte bu sahiciliği kaybetmediğimizde korkacak bir şeyimiz olmayacak, dayanışmak, birbirini dinlemek ve anlamak o kadar zor olmamalı. Dinlenilmediği için belki de hiç duyulamayan, göğüs kafesinde bir boşluk taşımak zorunda kalan çocukların çığlığı havada asıl kalmamalı. Yüreğimizde hissetmeliyiz; kulaklar yetmez.. . Ben sağlıkçıyım ama ondan önce insanım. Hayata güzellik ekmek için diplomamı alırken ettiğim yeminden çok daha önce kendime söz vermiştim çünkü. Ruhumu kaybetmiycem. Belki yetemem herkese ama yetmek isteyen bir yüreğim var. Onu hiç kaybetmek istemem. Siz de yüreğimi gördünüz gözlerimden; ki ben sizin yüreğinizi görürken... Sevgilerimle..."

eczacı aynur uluç